Praca w branży gier

Senior IT Administrator

dla Artifex Mundi w Katowice / system hybrydowy

Praca stała Inne

Dołącz do Artifex Mundi, grupy „artystów świata” pełnych pasji do tworzenia wyjątkowych, znanych na całym świecie gier!

Z 16-letnim doświadczeniem na koncie i ponad 10 milionami sprzedanych kopii gier Hidden Object, wciąż rozwijamy swoją pozycję w branży, obecnie koncentrując się na grach PC/mobile w formacie F2P, w dobrze znanym nam gatunku HO/Adventure, ale teraz także w gatunku RPG.

Jeżeli:

  • pasjonujesz się technologiami i nieustannie szukasz nowych wyzwań w dynamicznym środowisku IT,
  • odnajdujesz się dobrze w warunkach multizadaniowości i wielowątkowości (w granicach rozsądku),
  • nie pociąga Cię wizja wąskiej specjalizacji, preferujesz wszechstronność w zakresie technologii i systemów (kierunek rozwoju: Generalista IT)...

...to możliwe, że jesteś na ścieżce wzmocnienia naszego zespołu IT, gdzie Twoje umiejętności i wiedza będą miały realny wpływ na produkcję gier. :)

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje codzienne zadania:

  • utrzymanie i rozwój infrastruktury IT firmy (sprzęt, aplikacje, systemy - onprem & cloud);
  • monitorowanie systemów oraz zapewnianie ciągłości działania;
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z pełnym zakresem usług IT w firmie – w tym również wsparcie użytkowników (~20-30% czasu);
  • zarządzanie siecią informatyczną oraz dbałość o bezpieczeństwo IT;
  • doskonalenie/automatyzacja codziennych zadań administracyjnych;
  • weryfikacja/aktualizacja dokumentacji oraz bazy wiedzy.

Wymagania:

  • znajomość: Windows Serwer DC, Microsoft 365, Azure Active Directory, Microsoft Exchange, SharePoint, Teams, OneDrive, wirtualizacja Hyper-V;
  • szeroka wiedza techniczna z zakresu infrastruktury informatycznej (w tym chmury), sieci, aplikacji biznesowych i bezpieczeństwa informatycznego;
  • umiejętność administrowania stacjami roboczymi Microsoft Windows 10-11 oraz macOS (dodatkowy atut);
  • samodzielność, terminowość, dokładność i inicjatywa w działaniu;
  • efektywna komunikacja nastawiona na współpracę i realizację potrzeb - w szczególności zespołów programistycznych (zapewnienie odpowiedniego środowiska deweloperskiego).

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w:

  • zarządzaniu rozwiązaniami chmurowymi, zwłaszcza z zakresu Microsoft Azure oraz chmury hybrydowej Azure Stack HCI;
  • wdrażaniu/administracji : veeam, Zabbix, NGFW/UTM, IDS/IPS, SIEM, SOAR, JIRA (w tym Jira SM), Confluence, Bitbucket, Slack, Parsec, SVN, Elastic, Tenable, Miro, TeamCity, Unity, PowerApps i Power Automate, ChatGPT, MSSQL, Powershell, Apple Business Manager, MDM (np. Intune);
  • opracowywaniu i wdrażaniu Polityki bezpieczeństwa IT, Planów ciągłości działania, zaleceń ITIL-a;
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w branży gamedev / software house.

W ramach współpracy oferujemy:

  • pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
  • program bonusowy oparty o udział w zyskach firmy;
  • realny wpływ na rozwój gry;
  • atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;
  • pracę w trybie hybrydowym z elastycznymi godzinami pracy (core hours: 09:00 – 15:00);
  • budżet szkoleniowy;
  • program kafeteryjny, w ramach którego możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport;
  • darmowy parking przed naszym biurem.

Data publikacji: 2024-03-28

Liczba wyświetleń: 311

To ogłoszenie korzysta z zewnętrznego systemu rekrutacyjnego.

Klikając przycisk poniżej zostaniesz do niego przekierowany:

Przejdź do serwisu rekrutacyjnego