Programist(k)a Unity z doświadczeniem w portowaniu gier na VR

dla Asmodev w Zdalnie (a najlepiej zdalnie z Krakowa :)

Praca stała Programowanie

Jesteśmy Asmodev, ci od symulatora księdza, i poszukujemy osoby z doświadczeniem przy programowaniu gier w silniku Unity do pracy zdalnej przy porcie projektów na Steam VR i Oculus.

Obowiązki:

  1. Portowanie projektów na platformy Steam VR, Oculus Q1, Q2 i Q3.
  2. Optymalizacja gier pod kątem wydajności i kompatybilności z różnymi urządzeniami VR.
  3. Współpraca z zespołem projektowym i deweloperskim w celu zapewnienia wysokiej jakości doświadczeń VR.
  4. Testowanie i debugowanie gier na różnych platformach VR.

Wymagania:

  1. Co najmniej dwuletnie doświadczenie w programowaniu gier na Unity.
  2. Doświadczenie w portowaniu gier z Unity na VR.
  3. Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania inicjatywy.
  4. Dbałość o utrzymywanie porządku w kodzie i projekcie.
  5. Portfolio oraz możliwość wglądu do przynajmniej jednego własnego projektu.

Oferta:

  1. Elastyczne godziny pracy (wymagana dostępność codziennie między 16 a 17).
  2. Praca zdalna.
  3. Hajs.

Jeśli jesteś zainteresowana (ewentualnie zainteresowany), napisz krótki mail. Co umiesz, co masz w portfolio i ile chcesz zarabiać.

Data publikacji: 2024-04-12

Liczba wyświetleń: 1111

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)