Praca w branży gier

Senior Game Designer - Features

dla Artifex Mundi w Katowice / praca zdalna / system hybrydowy

Praca stała Design

Jesteśmy twórcami gier mobile F2P z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Tworzymy zespół liczący około 100 osobami na pokładzie, z podziałem na dwa niezależne studia: Adventure i RPG.
Obecnie poszukujemy doświadczonego Senior Game Designera (Features) do gry Unsolved. Jeżeli chcesz współtworzyć stabilny projekt, który stale rozwijamy, łącząc naszą pasję do gier przygodowych z doświadczeniem w grach F2P, to dołącz do nas!

Rekrutacja online!

Twoje codzienne zadania to:

  • opracowywanie nowych funkcjonalności do warstwy Meta w Unsolved, wspierających długoletnią wizję rozwoju projektu;
  • bliska, iteracyjna współpraca z zespołem przy implementacji funkcjonalności do gry – od wstępnego pomysłu i mockupów po finalną, grywalną wersję;
  • sugerowanie i wprowadzanie usprawnień w grze pod kątem ich wpływu na doświadczenie gracza, skalowalność i potencjał monetyzacyjny;
  • proaktywne dawanie i zbieranie feedbacku od zespołu oraz graczy, a także filtrowanie najważniejszych informacji i podejmowanie decyzji o ich ważności dla projektu;
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej;
  • analiza konkurencyjnych gier i śledzenie nowych trendów na rynku.

Wymagania:

  • posiadasz przynajmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku i możesz pochwalić się opracowaniem kilku istotnych funkcjonalności do gier;
  • lubisz grać w gry mobile F2P i aktywnie śledzisz ten rynek – znasz najnowsze trendy i mechaniki, rozumiesz ważność LTV dla projektów i specyfikę casualowego odbiorcy;
  • potrafisz analitycznie dekonstruować różne gry od strony narracji, pacingu, balansu i powiązań między mechanikami;
  • potrafisz uzasadniać, jak implementacja poszczególnych funkcjonalności może wpłynąć na zachowanie graczy, podpierając to odpowiednimi argumentami i danymi;
  • znasz zasady projektowania UI/UX na urządzania mobilne - potrafisz samodzielnie przygotować mockupy dla nowych funkcjonalności i konsultować je w z resztą zespołu;
  • masz wyczucie artystyczne – potrafisz dać konstruktywny feedback do grafiki pod kątem jej funkcjonalności w grze oraz atrakcyjności dla graczy;
  • potrafisz klarownie prezentować swoje pomysły dla reszty zespołu, korzystając z różnych narzędzi do wizualnego prototypowania;
  • wykazujesz się dużym zaangażowaniem, samodzielnością i dobrą organizacją pracy własnej;
  • lubisz pracować iteracyjnie, dążąc do stałego podnoszenia poziomu współpracy oraz jakości projektu.

Mile widziane:

  • doświadczenie przy tworzeniu i balansowaniu ekonomii gier;
  • „lekkie pióro” i dobre zrozumienie narrative designu dla casualowego odbiorcy.

W ramach współpracy oferujemy:

  • pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
  • udział w zyskach (program bonusowy);
  • realny wpływ na rozwój naszych gier;
  • atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;
  • możliwość wyboru trybu pracy (office-first, remote lub hybryda);
  • elastyczne godziny pracy (core hours: 9:00 – 15:00);
  • budżet szkoleniowy;
  • program kafeteryjny, w ramach którego możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport;
  • darmowy parking przed naszym biurem.

Data publikacji: 2024-04-15

Liczba wyświetleń: 384

To ogłoszenie korzysta z zewnętrznego systemu rekrutacyjnego.

Klikając przycisk poniżej zostaniesz do niego przekierowany:

Przejdź do serwisu rekrutacyjnego