Praca w branży gier

Unreal Engine/C++ Developer

dla Gaming Factory S.A. w Zdalnie lub Praca hybrydowa (biuro w Warszawie)
opublikowane przez IT Performance

Praca stała Programowanie

Jako IT Performance jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach IT, oraz w kompletowaniu/budowaniu całych zespołów projektowych w obszarze GameDev.
Dla naszego partnera biznesowego, u którego jest zatrudnienie, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Unreal Engine Developer.
Nasz klient pracuje obecnie nad wyścigową grą driftową - JDM: Japanese Drift Master (jdmgame.com). Akcja gry ma miejsce w Japonii. Celem jest stworzenie pozycji, która zachwyci graczy niebanalnymi detalami, realnymi efektami, oraz bardzo dobrą mechaniką. Dystrybucja gry odbędzie się na PC, po czym na konsole: PS, Xbox i Nintendo Switch. Pozycja umożliwi rozgrywkę w trybie Single player, oraz Multiplayer.

Lokalizacja: możliwość 100% pracy zdalnej
Forma zatrudnienia: Umowa o Zlecenie/B2B
Stawki:
• Regular: (12 000 - 18 000) pln/mc w zależności od umiejętności i doświadczenia
• Senior: Powyżej 18 000 pln/mc w zależności od umiejętności i doświadczenia (stawka do indywidualnego ustalenia)

Główne obowiązki:
• Rozwój mechaniki nowych wydarzeń i nowych funkcjonalności gry
• Rozwój misji i fizyki gry
• Współpraca z Tech Leadem, oraz z zespołem
• Debugowanie i rozwój AI przeciwników (jeśli będzie taka potrzeba)

Oczekiwania wobec kandydata:
• Co najmniej 2-3 lata komercyjnego doświadczenia jako Unreal Engine Developer (na stanowisko mid/regular)
• Co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (dla Seniora)
• Bardzo dobra znajomość Unreal Engine (4/5) i C++
• Znajomość GIT-a
• Umiejętności debugowania i optymalizacji kodu,
• Bardzo dobra organizacja pracy, komunikacja i umiejętność współpracy z zespołem
Mile widziane:
• Doświadczenie w tworzeniu gier wyścigowych/motoryzacyjnych lub zainteresowanie tą tematyką
• Doświadczenie w rozwoju gier, w trybie multi-player

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres: office@itperformance.pl.
W razie pytań, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Data publikacji: 2024-04-16

Liczba wyświetleń: 818

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)