Praca w branży gier

Management Assistant

dla Into the Unknown w Gdańsk

Praca stała Zarządzanie

Into the Unknown Sp. z o.o. jest producentem i wydawcą planszowych i figurkowych gier premium na rynek globalny od 2017 roku. Na swoim koncie mamy szereg zrealizowanych projektów, od mniejszych, jak Aeon Trespass: Nymphs, Slawia i Aeon Trespass: Eschaton, po olbyrzmie produkty flagowe, Aeon Trespass: Odyssey, Aeon Trespass: Twelve Sins of Herakles czy Kingdoms Forlorn: Dragons, Devils and Kings. W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydata na stanowisko:

Praca polega na wspieraniu Zarządu Spółki w zadaniach administracyjnych i organizacji pracy zespołu designerskiego oraz biura.

Obowiązki:

  • Współpraca z Zarządem
  • prowadzenie dokumentacji oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
  • organizacja pracy zespołu i biura
  • opracowywanie raportów, analiz, zestawień
  • organizacja i udział w spotkaniach biznesowych
  • współpraca z księgowością
  • obsługa przesyłek kurierskich i pocztowych
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej w podstawowym zakresie
  • współpraca z partnerami biznesowymi oraz obsługa klientów firmy
  • planowanie i realizowanie zakupów artykułów biurowych i innych
  • organizacja wyjazdów służbowych oraz udział w nich

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z asystą biurową
  • podstawowa wiedza ekonomiczna i prawnicza
  • znajomość podstawowych zasad rachunkowości i ogólnego savoir-vivre w biznesie
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność logicznego myślenia
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • umiejętność analitycznego podejścia do problemów
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • budowanie dobrych relacji z ludźmi
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • nienaganna kultura osobista

Mile widziane:

  • zamiłowanie do gier planszowych i wideo

Oferujemy:

  • uczciwe warunki współpracy
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • ścieżkę kariery
  • pracę wśród profesjonalistów z branży
  • pracę przy największych i najambitniejszych projektach planszówkowych na świecie
  • dobrą (świetną!) lokalizacja w centrum Wrzeszcza
  • pomoc przy relokacji
  • Multisport

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji 9 zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych osobowych z dnia 29,08,1997, dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883)"*

Data publikacji: 2024-04-17

Liczba wyświetleń: 530

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)