Praca w branży gier

Unity Programmer

dla Into the Unknown w Gdańsk/Zdalnie

Praca stała Programowanie

Into the Unknown Sp. z o.o. jest producentem i wydawcą planszowych i figurkowych gier premium na rynek globalny. Zrealizowaliśmy szereg projektów, od mniejszych, takich jak Aeon Trespass: Nymphs, Slawia, Aeon Trespass: Eschaton, po wielkie, ‘triple A’, jak Aeon Trespass: Odyssey (największa i najlepiej oceniana przygodowa gra planszowa). Projekty, których premiera planowana jest następne lata to Kingdoms Forlorn: Dragons, Devils and Kings i Aeon Trespass: Twelve Sins of Herakles, oraz inne, nieogłoszone jeszcze produkcje. W związku z dynamicznym rozwojem spółki i wkraczaniem w strefę cyfrową, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

UNITY PROGRAMMER
Into the Unknown wkracza w przestrzeń cyfrową. Nasz Unity Programmer będzie się zajmował zarówno pracą przy Companion Apps do naszych gier planszowych, jak również programowaniem naszych nowych gier wideo.

Obowiązki:
• Planowanie i implementacja mechanik, funkcjonalności i interfejsu
• Realizacja projektów designerskich w działający produkt
• Tworzenie i zarządzanie wydajnym, stabilnym kodem
• Dbanie o performance i responsywność gier i aplikacji
• Identyfikowanie problemów i bugów w grach i procesach, komunikacja w tej płaszczyźnie z resztą zespołu

Oczekiwania:
• 2+ lata doświadczenia pracy z silnikiem Unity
• bardzo dobra znajomość języka C#
• umiejętność profilowania i optymalizacji kodu
• dobra znajomość języka angielskiego (czytanie/pisanie dokumentacji technicznej)
• umiejętność pracy w zespole
• znajomość systemu kontroli wersji (GIT)

Mile widziane:
• doświadczenie w programowaniu na urządzenia mobilne (iOS, Android)

Oferujemy:
• uczciwe warunki współpracy
• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• elastyczne godziny pracy
• pracę wśród profesjonalistów z branży
• pracę przy największych i najambitniejszych projektach planszówkowych na świecie
• realny wpływ na tworzone u nas gry
• jasne ścieżki kariery
• szkolenia i imprezy integracyjne
• świetną lokalizacja w wieżowcu w centrum Wrzeszcza
• Multisport
• Pomoc przy relokacji
• Nieformalną atmosferę pracy, bez dress code’u, niepotrzebnych formalności

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji 9 zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych osobowych z dnia 29,08,1997, dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883)"*

Data publikacji: 2024-04-17

Liczba wyświetleń: 1606

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)