Praca w branży gier

Senior Game Designer

dla VR Factory w Warszawa

Praca stała Design

Senior Game Designer @ VR Factory Games S.A.

Poszukujemy doświadczonego Game Designera, który wesprze rozwój zarówno naszych już wydanych gier, jak i nowych tytułów.

Oferujemy:

  • Pracę z projektami wydawanymi w bezpośredniej współpracy z Meta (platforma Quest) i Sony (PlayStation VR2).
  • Potencjał współpracy z największymi światowymi IP - prace nad tworzeniem gier VR w oparciu o globalne hity z ekranów płaskich.
  • Współpracę z dwoma wewnętrznymi zespołami (Unreal & Unity), gdzie core team rozwija swoje kompetencje od 2016 roku w obszarze VR.
  • Pracę w klimatycznym biurze zlokalizowanym na warszawskim Mokotowie z dostępem do kameralnej siłowni i pokoju rekreacyjnego z bilardem i ping-pongiem.
  • Płacę adekwatną do kompetencji.
  • Udział w zyskach z gier - program motywacyjny.
  • (Opcja) Miejsce parkingowe.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie mechanik, systemów i funkcji gry ze świadomością możliwości silnika (Unreal Engine i/lub Unity) oraz poszczególnych platform VR (Quest, PSVR2, PCVR).
  • Propozycja rozwiązań ukierunkowanych na poprawę doświadczenia gracza w oparciu o feedback od graczy, testerów oraz zespołu a następnie proponowanie ulepszeń lub nowych rozwiązań w wydanych grach.
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej, w tym specyfikacji funkcji i wymagań technicznych.
  • Śledzenie trendów i weryfikacja gier konkurencyjnych.
  • Udział w regularnych przeglądach projektu i udzielanie konstruktywnej informacji zwrotnej.

Umiejętności wymagane na to stanowisko:

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego jako Game Designer (najlepiej z wykorzystaniem Unreal Engine).
  • Solidne zrozumienie zasad projektowania gier oraz psychologii graczy.
  • Rozumienie w jaki sposób takie elementy jak narracja, poziom trudności, pacing czy ekonomia kształtują doświadczenie gracza.
  • Znajomość i umiejętność przygotowywania różnego rodzaju dokumentacji.
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów oraz kreatywnego i krytycznego myślenia.
  • Pasja do gier i głębokie zrozumienie, co sprawia, że są one zabawne i angażujące.

Mile widziane:

  • Pasja do gier symulatorowych z chęcią dodania czegoś “extra od siebie”.
  • Zdolność do tworzenia prototypów mechanik w Unreal Engine 4/5.
  • Zdolność do tworzenia prototypów mechanik w Unity.
  • Implementacja mechanik, systemów i funkcji gry w silniku.

Wynagrodzenie:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji.
  • Stabilne zatrudnienie w spółce notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Jak aplikować?

Skorzystaj z przycisku “Odpowiedz na ofertę” na dole, na tej stronie

lub wyślij nam swoje zgłoszenie na adres: slawek.matul@vrfactory.pro

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych, Dz. U. Z 1997., nr 133, poz. 883 ze zm.).”

O VR Factory Games:

Od 2016 roku VR Factory Games specjalizuje się w tworzeniu i wydawaniu gier wykorzystujących technologię wirtualnej rzeczywistości (VR) na platformy takie jak Oculus Quest, Pico VR, PlayStation VR1 i VR2, PCVR. Dzięki doświadczeniu w marketingu, firma może stworzyć kompletny produkt - od pomysłu, poprzez produkcję, po promocję i wsparcie sprzedaży. Spółka zdobyła wiele prestiżowych międzynarodowych nagród branżowych za gry: „Bartender VR Simulator” i “Horror Bar VR”.

Od listopada 2021 roku spółka notowana jest na rynku NewConnect.

Data publikacji: 2024-04-17

Liczba wyświetleń: 681

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)