Praca w branży gier

Programista Gameplayu - Unreal 5

dla Purple Ray Studio w Zdalnie

Praca stała Programowanie

TITLE

Cześć!

Purple Ray Studio to niezależne studio gamedev, którego zespół składa się z kilkunastu doświadczonych deweloperów

Po wydaniu Boti Byteland Overclocked skupiamy się na pracy nad nowym stylizowanym projektem.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Programisty Gameplay'u, która dołączy do naszego zespołu w celu wspierania naszych projektów poprzez implementację nowych mechanik gry, tworzenie narzędzi dla działu designu oraz utrzymywanie istniejącego kodu.

Obowiązki:

  • Implementacja mechanik gry w oparciu o istniejące systemy.

  • Tworzenie nowych, kompleksowych rozwiązań gameplay'owych.

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu, zwłaszcza z działem game i level designu.

  • Aktywny udział w rozwoju aktualnego projektu.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka C++ oraz obsługi blueprintów.

  • Bardzo dobra znajomość Unreal Engine, zwłaszcza Gameplay Frameworku i Ability Systemu.

  • 3 Lata doświadczenia pracy i co najmniej jeden ukończony projekt komercyjny na stanowisku.

  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji.

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole oraz duża samodzielność.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie wystarczającym do czytania dokumentacji i komunikacji z anglojęzycznymi członkami zespołu.

Mile widziane:

  • Umiejętność tworzenia sztucznej inteligencji w silniku Unreal Engine.

  • Znajomość blueprintów animacji.

  • Doświadczenie w używaniu profilerów i optymalizacji gier.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Regularne spotkania integracyjne w Warszawie.

  • Realny wpływ na projekt.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, pełną pasji do tworzenia gier i chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zgłoś się przez formularz skillshota lub bezpośrednio mailowo na: contact@purpleray.studio, wiadomość i CV powinny zawierać Imię i Nazwisko oraz dopisek Programista Gameplay w nazwie.

CV powinno zawierać formułę o przetwarzaniu danych osobowych:

TITLE

Data publikacji: 2024-04-19

Liczba wyświetleń: 1095

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)