Praca w branży gier

Senior Unreal Engine Developer

dla Perfect Circle S.A. w Wrocław lub zdalnie

Praca stała Programowanie

Perfect Circle S.A. poszukuje Senior Unreal Engine Developera, którego zadaniem będzie tworzenie i rozwijanie systemów gameplayowych, narzędzi dla zespołu oraz wspieranie zespołu technicznie w codziennych turbulencjach z edytorem.

Jesteśmy małym zespołem, z budżetem zaplanowanym do wypuszczenia produktu na rynek.
Mieliśmy okazje popracować przy różnych produkcjach znanych na polskim i zagranicznym rynku, m.in. Dead Island, Dying Light 1 & 2, Call of Juarez: Gunslinger, Cyberpunk 2077, Torment: Tides of Numenera, God's Trigger, Pure Farming 2018, The Inquisitor.
Zajmujemy się obecnie nieogłoszoną jeszcze grą w tematyce symulacji i zarządzania.

Jeśli masz doświadczenie w produkcji gier, a powyższy opis jest dla Ciebie interesujący, zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty:

Wymagania:

  • Minimum cztery lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość C++,
  • Dobra znajomość systemu Blueprintów,
  • Samodzielność i umiejętności organizacji pracy swojej i zespołu programistów,
  • Konstruowanie od podstaw oraz realizacja zaawansowanych systemów związanych z rozgrywką,
  • Doświadczenie w optymalizacji produktu,
  • Dobrze rozwinięte umiejętności rozwiązywania problemów (problem-solving skills),
  • Dobra znajomość silnika Unreal Engine 5 (jesteś na bieżąco),
  • Ukończony i wydany projekt w portfolio.

Obowiązki:

  • Programowanie gier w silniku Unreal Engine 5 – tworzenie i rozwijanie mechanik oraz systemów,
  • Monitorowanie i optymalizacja performance’u gry,
  • Debugging i bug fixing,
  • Współpraca z producentem, designerami i programistami,
  • Komunikacja z innymi członkami zespołu w kwestii planowanych prac deweloperskich.

Mile widziane:

  • Znajomość systemu kontroli wersji SVN,
  • Znajomość Steam API (Achievementy, Karty, Cloud Saving etc.),
  • Znajomość rynku gier i obecnych trendów,
  • Znajomość materiałów i shaderów.

Oferujemy:

  • Pracę w pełni zdalną,
  • Wynagrodzenie w zakresie 10.000 PLN - 15.000 PLN netto (UoP, B2B)
  • Bezpośredni wpływ na wygląd finalnego produktu,
  • Współpraca na podstawie UoP bądź B2B,
  • Elastyczne godziny pracy (Core-Hours - 10-15).

Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Perfect Circle S.A. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Data publikacji: 2024-04-22

Liczba wyświetleń: 406

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)