Praca w branży gier

Rigger / Technical Animator

dla PLOT TWIST SA w Kraków

Praca stała Grafika i animacja

Cześć, jesteśmy Plot Twist!

Jesteśmy niezależnym producentem gier wideo. Ruszamy z nowymi fascynującymi projektami i w związku z tym poszukujemy utalentowanych i ambitnych artystów, którzy podniosą poprzeczkę dla naszych przyszłych produkcji.

Szukamy osoby, która nie boi się wyzwań i chce rozwijać się w lekko stylizowanym, ale realistycznym kierunku. Twoje dzieła będą kluczowym elementem naszych gier!

Twoje codzienne obowiązki:

  • tworzenie rigów postaci oraz propów w Maya za pomocą Advanced Skeleton,
  • wsparcie artystów tworzących postacie i propy w tworzeniu assetów o jak najlepszej topologii pod deformację,
  • wsparcie animatorów i ulepszanie procesu tworzenia animacji,
  • implementacja i konfiguracja rigów, animacji i logiki animacyjnej w Unreal Engine 5.

Umiejętności których szukamy:

  • znajomość Maya i Advanced Skeleton,
  • podstawowa wiedza w zakresie animacji postaci,
  • doświadczenie w Unreal Engine 5,
  • praca w zespole oraz samodzielnie,
  • zarządzanie czasem,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej i stosowanie projektowej konwencji nazewnictwa.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pisaniu skryptów w MEL/Python w Maya w celu automatyzacji zadań związanych z animacją i riggowaniem,
  • znajomość Perforce.

Co oferujemy:

  • pracę przy nowym, ekscytującym projekcie
  • realny wpływ na końcowy kształt projektu i jego elementy,
  • elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:00),
  • biuro przyjazne zwierzętom w samym centrum Krakowa,
  • pracę w spokojnej i przyjaznej atmosferze wspierającej samorozwój,
  • zarobki dostosowane do doświadczenia,
  • umowę dostosowaną pod Twoje wymagania,
  • brak dress code.

CV wraz z linkiem do portfolio prosimy o wysłanie na adres office@plottwist.games

W zgłoszeniu prosimy o dodanie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Data publikacji: 2024-04-26

Liczba wyświetleń: 421

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)