Programista (Rennsport) – Praktyki Letnie (lipiec-sierpień 2024)

dla Teyon w Łódź

Praca stała Programowanie

Jeśli interesujesz się grami i chcesz zdobyć doświadczenie w branży gier wideo, to właśnie szukamy Ciebie!

Studio Teyon to firma tworząca gry od ponad 15 lat, z licznymi sukcesami na swoim koncie. Naszymi najgłośniejszymi tytułami są Terminator: Resistance i RoboCop: Rogue City, a zespół odpowiedzialny za ich produkcję pracuje aktualnie nad niezapowiedzianą grą action RPG.

Drugi zespół zaangażowany jest w rozwój gry wyścigowej Rennsport i to właśnie do tego teamu Cię zapraszamy!

Dzięki praktykom u nas, będziesz miał/a okazję poznać pracę w studio gier i wziąć udział w produkcji.

Twoje zadania

  • Tworzenie elementów gry związanych z gameplayem i efektami wizualnymi.
  • Naprawianie błędów zgłoszonych przez dział QA.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka C++ umożliwiająca tworzenie mechanik gameplayowych w Unreal Engine 5.
  • Podstawowa znajomość budowy silnika Unreal Engine 5.
  • Chęć nauki i odkrywania nowych technologii używanych w projekcie.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację w sprawach projektowych.

Co oferujemy?

  • Praktyki w profesjonalnym studiu gier wideo.
  • Naukę od najlepszych specjalistów w branży.
  • Możliwość pracy nad rzeczywistymi projektami gier.
  • Umowę o dzieło z miesięcznym wynagrodzeniem w wysokości 2000 pln netto.etto

Data publikacji: 2024-04-26

Liczba wyświetleń: 982

To ogłoszenie korzysta z zewnętrznego systemu rekrutacyjnego.

Klikając przycisk poniżej zostaniesz do niego przekierowany:

Przejdź do serwisu rekrutacyjnego