Praca w branży gier

Community & Social Media Specialist

dla Feardemic w Kraków lub Zdalnie

Praca stała Inne

Title

Kim jesteśmy?

Feardemic, to doświadczony wydawca gier grozy będący częścią grupy Bloober Team. Obecnie poszukujemy Community & Social Media Specialist do wsparcia naszych działań wydawniczych oraz promocyjnych.

Nasza główna siedziba ma miejsce w Krakowie ale praca zdalna nie jest nam obca. W naszym portfolio znajdują się takie gry jak: Nightmare Reaper, DARQ, Papetura, Buddy Simulator 1984, Evil Nun: The Broken Mask i wiele innych!

Poszukujemy kogoś, kto pomoże nam zarządzać naszą społecznością i platformami mediów społecznościowych w celu zbudowania zaangażowanej bazy fanów wokół naszych gier i poczuje klimat zespołu.

Oto nasze wymagania:
• pasja do gier,
• znajomość branży gier wideo,
• dogłębna znajomość kanałów i platform społecznościowych oraz najlepszych sposobów ich wykorzystania,
• doskonałe umiejętności werbalne i pisemne w języku polskim i angielskim; umiejętność pisania w angażujący sposób;
• gotowość do odkrywania nowych pomysłów w celu rozwijania i ulepszania naszej komunikacji zewnętrznej,
• proaktywność, samodzielność i umiejętność kreatywnego myślenia,
• świetna samoorganizacja,
• znajomość programów do obróbki grafiki i video (duży atut),
• znajomość rynku gier niezależnych,
• minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży gier,

Obowiązki:
• prowadzenie oraz opracowanie koncepcji profili w mediach społecznościowych zgodnie z przyjętą strategią i wydawanych przez nas gier: Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Discord, Reddit, TikTok,
tworzenie treści marketingowych w języku angielskim dla mediów społecznościowych reklam, artykułów, newsletterów,
• planowanie harmonogramu komunikacji,
• monitorowanie i analizowanie skuteczności prowadzonych działań,
• testowanie nowych kanałów social media,
• samodzielne (lub we współpracy z działem graficznym) tworzenie i edytowanie materiałów graficznych oraz video.

Oferujemy:
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
• możliwość pracy zdalnej w 100% (dla chętnych biuro w Krakowie),
• opiekę medyczną LuxMed,
• kartę multisport,
• elastyczne godziny pracy,
• długofalową współpracę.

Prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z kilkoma słowami na temat własnej osoby.

Data publikacji: 2024-05-06

Liczba wyświetleń: 1031

Zobacz jak dodać kilka załączników na raz (otworzy się w nowym oknie). Możesz wybrać do 5 plików o maksymalnym łącznym rozmiarze 7 MB.

Zabezpieczenie przed spamem:
Miauczy i łapie myszy - co to za zwierzę? :)