Praca w branży gier

QA Tester

dla Artifex Mundi S. A. w Katowice
opublikowane przez Artifex Mundi

Praca stała Testowanie

Artifex Mundi S. A.

Ponad 18 milionów graczy, świetne recenzje, nagrody za gry Enigmatis: The Mists of Ravenwood, Nightmares from the Deep: The Cursed Heart oraz wiele innych – a przede wszystkim dalsze arcyciekawe i coraz lepsze projekty w produkcji!
Jeśli tworzenie gier jest Twoją pasją i powołaniem to czas się lepiej poznać! Szukamy osób, których ciekawe pomysły, niewyczerpana energia oraz profesjonalizm będą nie tylko siłą napędową dla nich samych ale także inspiracją dla nas wszystkich.
Nazwa Artifex Mundi jest Ci obca? Zapraszamy: http://www.artifexmundi.com.

Tester Gier

Oczekujemy:

  • Analitycznego myślenia
  • Spostrzegawczości i dbałości o szczegóły
  • Sumienności, precyzji, wysokiej motywacji do pracy
  • Zainteresowania grami
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Chęci poszerzania swojej wiedzy i doskonalenia umiejętności
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Dużymi atutami będą również:

  • Doświadczenie w branży produkcji gier, w szczególności na podobnym stanowisku
  • Ukończone studia wyższe na kierunku technicznym

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie jakości wydawanych gier
  • Testowanie funkcjonalne aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Wsparcie w zakresie usuwania błędów
  • Praca na wielu platformach

Oferujemy:

  • Pracę w świetnej, kreatywnej atmosferze wśród profesjonalistów
  • Partnerskie, elastyczne zasady pracy i relacje z szefostwem firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego (w tym wyjazdy na międzynarodowe konferencje branżowe, kursy)
  • Udział w interesujących projektach
  • Dostęp do najnowszych technologii i sprzętu
  • Pracę w dużym, komfortowym biurze z własnym parkingiem i bardzo wygodnym dojazdem w centrum Katowic

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@artifexmundi.com z dopiskiem „TG/05/16”.

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).
Zastrzegamy sobie prawo do rozmowy jedynie z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2016-05-09

Liczba wyświetleń: 1142