Praca w branży gier

Marketing Assistant

dla Vivid Games S.A. w Bydgoszcz

Praca stała Inne

Vivid Games S. A. to działające od 2006 roku jedno z najnowocześniejszych, niezależnych studiów developerskich w Europie. Vivid Games S. A. specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych technologicznie gier na platformy mobilne, takich jak wielokrotnie nagradzany Real Boxing™.

W związku z intensywnym rozwojem i ciągłym podejmowaniem nowych wyzwań szukamy energicznej i silnie zmotywowanej osoby, która chce wykorzystać swój zapał i wiedzę podczas pracy w dziale Publishing & Marketing. Jeśli jesteś osobą zorientowaną na osiągnięcie celu - czekamy na Twoją aplikację!

User Acquisition Assistant

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

administrowanie kampaniami reklamowymi na Facebook`u i innych kanałach mobilnych
przeprowadzanie A/B testów reklam,
przygotowywanie raportów sprzedażowych
obsługa paneli zarządzających reklamami

Oczekujemy:

wiedzy z zakresu marketingu i reklamy internetowej
umiejętności biegłej obsługi pakietu biurowego (Word, Excel, Powerpoint),
zaawansowanej znajomości języka angielskiego (min. B2),
mile widziane doświadczenie w pracy w reklamie internetowej lub zarządzaniu fanpagem i/lub stroną internetową,
wysokiej motywacji do pracy, samodzielności i inicjatywy,
umiejętności efektywnej pracy pod presją czasu i w zmieniających się warunkach,
mile widziana znajomość branży gier mobilnych.

Oferujemy:

szanse rozwoju zawodowego w ciekawej branży oraz dynamicznie rozwijającej się organizacji,
przyjazną i kreatywną atmosferę,
elastyczne godziny pracy,
nowoczesne, dobrze zlokalizowane biuro,
codzienne śniadania, świeże owoce i napoje.

Aplikacje proszę kierować na adres mailowy: careers@vividgames.com w temacie podając nazwę stanowiska.

Data publikacji: 2016-05-30

Liczba wyświetleń: 261