Praca w branży gier

Programista PHP

dla Octagon w Białystok

Praca stała Programowanie

Witam,

Zajmujemy się (jako Octagon sp z o.o.) tworzeniem gier i aplikacji rozrywkowych na platformy społecznościowe. Pracujemy w Białymstoku, a naszą misją jest tworzenie i prowadzenie autorskich projektów internetowych z branży rozrywki internetowej.

Na obecną chwilę rekrutujemy na stanowisko:

Obowiązki:

  • kodowanie aplikacji rozrywkowych pod NK i Facebook
  • pomoc merytoryczna przy bieżących projektach
  • docelowo - programowanie gier Wymagania:
  • znajomość PHP oraz baz danych MySQL poparta doświadczeniem
  • umiejętność pracy w grupie
  • zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów Mile widziane:
  • status studena zaocznego na kierunku technicznym
  • znajomość JS, umiejętność posłużenia się Ajaxem
  • znajomość HTML5, CSS

Tylko praca stała w siedzibie firmy.

Aplikacje w formie CV oraz portfolio(lub opis przy jakich projektach się pracowało - cokolwiek, co pozwoli nam zobaczyć na własne oczy nad czym pracowałeś/aś) proszę przesyłać na adres e-mail octagonapps@gmail.com z tytułem “Rekrutacja - Programista PHP”

Data publikacji: 2012-01-10

Liczba wyświetleń: 160