Praca w branży gier

Game Producer

dla Ten Square Games w Wrocław
opublikowane przez Ten Square Games S.A.

Praca stała Zarządzanie

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie procesem tworzenia gier – współpraca z innymi działami firmy;
  • tworzenie i adaptacja koncepcji gier;
  • podejmowanie decyzji dotyczących poszczególnych produktów;
  • definiowanie i realizacja strategii w obszarze tworzenia gier;
  • określanie zasobów potrzebnych do wykonania poszczególnych projektów;
  • zarządzanie projektami i zespołami projektowymi;
  • określanie nowych obszarów monetyzacji, optymalizacja przychodów;
  • systematyczna analiza produktów, badania rynku i monitoring działań konkurencji.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość procesu produkcji gier;
  • poparta doświadczeniem umiejętność prowadzenia projektów;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność tworzenia dokumentacji;
  • bardzo dobra znajomość rynku gier społecznościowych;
  • znajomość systemów rozliczeń w grach;
  • otwartość na innowacyjne rozwiązania;
  • znakomite umiejętności interpersonalne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • znajomość metodyki Scrum i Agile.

Oferujemy:

  • stałą współpracę we wrocławskiej siedzibie firmy;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
  • kreatywną pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwość uczestniczenia w projektach od ich początkowej fazy;
  • przyjazną atmosferę;
  • elastyczne godziny pracy.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: jobs@tensquaregames.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Więcej informacji na tensquaregames.com.

Data publikacji: 2013-02-27

Liczba wyświetleń: 57