Praca w branży gier

Stażysta grafik 2D

dla CD Projekt RED w Warszawa
opublikowane przez CD PROJEKT RED

Praca stała Grafika i animacja

WIZJA

CD PROJEKT RED poszukuje młodych, kreatywnych i ambitnych artystów 2D, którzy chcieliby zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe odbywając staż w naszym Studiu! Jeśli chcesz się uczyć od najlepszych, być częścią niesamowicie kreatywnego zespołu, a Twoje umiejętności i zmysł artystyczny są głodne nowych, ambitnych wyzwań to spróbuj swoich sił u nas!

OBOWIĄZKI W KILKU SŁOWACH

  • Pomoc w dziale artystycznym w wykonywaniu prostych grafik 2D.
  • Ścisła współpraca z artystami 2D i 3D w tworzeniu konceptów, modeli i wizualizacji.
  • Codzienne wsparcie działu w zadaniach ad-hoc.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Umiejętności obsługi programu Adobe Photoshop.
  • Doświadczenia w pracy z tabletem graficznym.
  • Dostępności do pracy od zaraz, od poniedziałku do piątku w wymiarze 35-40h tygodniowo.
  • Wysokiego zaangażowania.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

MILE WIDZIANE

  • Zainteresowanie rynkiem gier video.
  • Chęć rozwoju artystycznego.

TWÓJ PAKIET NA START

  • Codzienna współpraca z artystami tworzącymi gry, które są nagradzane na całym świecie.
  • Współpraca na okres min. 4 miesięcy.
  • Umowa zlecenie.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Świetna atmosfera pracy w międzynarodowym środowisku pasjonatów.

Prosimy o załączenie portfolio (kilka przykładowych prac w zakresie digital painting) do swojej aplikacji!

intern@cdprojektred.com

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”. Praca w Warszawie, w siedzibie firmy.
„Administratorem danych jest CD Projekt S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 74. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji”

Data publikacji: 2016-05-25

Liczba wyświetleń: 1230