Praca w branży gier

Animator 3D

dla HONETi w Gdańsk

Praca stała Grafika i animacja

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Animator 3D

Od Kandydatów oczekujemy:
*ciekawego portoflio z wykonanymi animacjami,
*bardzo dobrej znajomości 3dsMax i Photoshop,
*umiejętności rigowania i animowania postaci,
*umiejętności tworzenia animacji postaci o różnej strukturze kości,
*umiejętności tworzenia animacji obiektów mechanicznych,
*chęci samodoskonalenia i ciągłego podejmowania nowych wyzwań,
*wysokiej komunikatywności,
*umiejętności pracy w grupie i dzielenia się wiedzą.

Dodatkowym atutem będzie:
*umiejętność modelowania oraz teksturowania obiektów Low Poly i Mid Poly,
*umiejętność obróbki animacji motion capture,
*umiejętność malowania textur,
*znajomość After Effects,
*znajomość silników Unity, UE4,
*umiejętność tworzenia efektów specjalnych w Unity i UE4,
*znajomość róznych gatunków gier (szczególnie mile widziani zapaleni gracze).

Zakres obowiązków:
*tworzenie rigów i animacji postaci,
*przygotowywanie finalnych assetów do gier,
*okazajonalne modelowanie i teksturowanie obiektów Low Poly / High Poly,
*stała współpraca z zespołem.

Osobom zatrudnionym oferujemy:
*interesującą pracę przy ciekawych projektach,
*możliwość tworzenia gier dla setek tysięcy użytkowników,
*pracę w młodym, zdolnym zespole,
*nowoczesne stanowisko pracy,
*atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i posiadanemu doświadczeniu,
*pakiet medyczny,
*elastyczne godziny pracy,
*wygodne położenie biura - nigdy nie stoi się w korkach, dojazd z dowolnego miejsca trójmiasta zajmuje max. 20 min.,
*dostęp do bogatej bibliteki firmowej oraz bieżącej prasy fachowej,
*szkolenia,
*piątek z pizzą,
*rozliczenie: umowa zlecenie, umowa o dzieło, faktura VAT, umowa o pracę.

CV wraz z linkiem do portfolio prosimy przesyłać na adres: biuro@honeti.com

Data publikacji: 2016-05-27

Liczba wyświetleń: 340