Praca w branży gier

Programista narzędzi

dla QubicGames S.A w Warszawa
opublikowane przez QubicGames S.A.

Praca stała Programowanie

QubicGames - firma od 10 lat zajmująca się tworzeniem gier (iOS, Android, PC/Mac, Nintendo, Sony) poszukuje osoby na stanowisko Programista narzędzi do pracy przy najnowszych projektach firmy.

Oczekujemy:
-dobrej znajomości języka C++, potwierdzonej minimum trzyletnim doświadczeniem
-dobrej znajomości biblioteki QT
-bardzo dobrej znajomości pojęć z dziedziny produkcji gier komputerowych
-kreatywności i samodzielności
-znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumetacji technicznej

Zadania dla Ciebie:
-rozwój zestawu programów narzędziowych wspierających produkcję gier przy użyciu autorskiego silnika

Dodatkowo mile widziane:
-doświadczenie na podobnym stanowisku
-rozumienie architektury współczesnych komputerów, procesorów, pamięci, kart graficznych
-znajomość geometrii 2D i 3D
-znajomość silników Unity, Unreal Engine itp.
-wykształcenie wyższe
-wielodyscyplinarność

Oferujemy:
-wynagrodzenie adekwatne do zdolności oraz zakresu wykonywanych obowiązków
-doświadczony zespół
-przyjazna atmosfera
-brak crunch-y

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: kariera@qubicgames.com .

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochro-nie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)".

Data publikacji: 2016-06-02

Liczba wyświetleń: 273