Praca w branży gier

Praktykant - tester gier

dla Bushido Games w gdziekolwiek

Inne Testowanie

Jesteśmy niezależnym studiem tworzącym casualowe gry na urządzenia mobilne. Jesteśmy właśnie w trakcie tworzenia nowej gry na urządzenia IOS i Android.

Kogo szukamy:

Praktykant Tester
Bezpłatna, Zdalna

Obowiązki i zadania:

wykonywanie i dokumentowanie testów oprogramowania (manualnych i automatycznych)
wykonywanie i dokumentowanie testów oprogramowania (funkcjonalnych i pozafunkcjonalnych)
wykonywanie testów balansu rozgrywki
uczestniczenie w spotkaniach zespołu

Wymagania:

absolwent lub student minimum 2-go roku studiów o profilu technicznym
szeroko rozumiane kompetencje techniczne
bycie zapalonym graczem
posiadanie telefonu z systemem Android albo IOS

Pożądanie cechy osobowe:

umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy (poznawanie nowego oprogramowania)
umiejętność współpracy z zespołem
staranność, dociekliwość, cierpliwość

Oferujemy:

możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
elastyczny czas pracy
możliwość wykonywania zadań zdalnie
uczestniczenie w procesie tworzenia gier
możliwość nawiązania długotrwałej współpracy na zasadach komercyjnych
po zakończeniu praktyk

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i kilku słów o sobie na marketing@bushidogames.com

Data publikacji: 2016-06-03

Liczba wyświetleń: 2884