Praca w branży gier

International Marketing and PR Manager

dla Techland w Wrocław

Praca stała Zarządzanie

Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych. Nasze gry – Dying Light oraz serie Dead Island i Call of Juarez, zostały wydane niemal na całym świecie i zdobyły rzesze wiernych fanów. Międzynarodowy sukces Dead Island (ponad 9 milionów sprzedanych egzemplarzy) umocnił pozycję naszej Firmy jako twórcy światowej klasy rozrywki. W roku 2015 wydaliśmy Dying Light, największy tytuł w historii Techlandu, który natychmiast stał się światowym bestsellerem. Obecnie wciąż rozwijamy Dying Light oraz pracujemy nad kolejnymi dużymi produkcjami. Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży od ponad 20 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.

Obecnie, w związku z rozwojem zespołu International Marketing and PR, poszukujemy osoby na stanowisko
Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • planowanie i organizowanie pracy zespołu odpowiedzialnego za działania marketingowe i PRowe produktów tworzonych lub wydawanych przez Techland,
  • dbanie o realizację harmonogramu prac oraz prowadzenie backloga zadań,
  • monitorowanie zysków i kosztów podejmowanych działań,
  • dbanie o przepływ informacji wewnątrz działu International Marketing & PR oraz pomiędzy działem a innymi jednostkami w firmie,
  • tworzenie klimatu sprzyjającego współpracy – motywowanie członków zespołu, wyzwalanie team spirit, rozwiązywanie konfliktów, pobudzanie powstawania nowych pomysłów,
  • nawiązywanie współpracy i rozliczanie zewnętrznych podmiotów współpracujących z działem (np. agencje PR, agencje kreatywne, marketingowe, assetowe itp.).

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołami i projektami (niekoniecznie marketingowymi),
  • komunikatywność, asertywność, orientacja na cel, samodyscyplina,
  • wysoko rozwinięte kompetencje managerskie,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Mile widziane:
  • doświadczenie w marketingu lub PR,
  • zrozumienie procesu tworzenia oprogramowania,
  • zainteresowanie branżą gier video / znajomość tego rynku.

Dlaczego warto u nas pracować?

  • Nasze wartości to 6 elementów: ambicja, efektywność, współpraca, kreatywność, profesjonalizm i zaangażowanie. Odgrywają one kluczową rolę w budowaniu naszej kultury zorientowanej na wyniki i dostarczanie produktów najwyższej jakości. Zostały dobrane tak, aby wspierać firmową misję i wizję oraz wyznaczone cele. Wskazują szczerze na wzorce myślenia i zachowań, a w końcu na sposób w jaki chcielibyśmy, aby nasi współpracownicy podchodzili do pracy i rozwiązywania problemów.
  • Techland to grono utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chcą i lubią dzielić się wiedzą. Rozwijamy różnego rodzaju inicjatywy rozwojowe i związane z dzieleniem się wiedzą, tak aby żadne doświadczenie – ani to dobre, ani to złe – nie zostało zapomniane.
  • Charakteryzują nas innowacyjne, śmiałe projekty informatyczne. W każdej z naszych gier używamy najnowszych technologii lub rozwijamy własne. Obecnie pracujemy nad kolejną wersją naszego silnika.
  • Tworzenie gier to coś więcej niż praca – to pasja, sposób na życie, a także - po prostu - świetna zabawa. Dbamy o naszą niepowtarzalną atmosferę poprzez m.in. luźny styl komunikacji, możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne.
  • Jesteśmy w top 10 najbardziej atrakcyjnych pracodawców w branży IT w Polsce http://universumglobal.com/rankings/poland/student/2015/it/.
  • Mamy bogaty system benefitów pozapłacowych – po szczegóły zapraszamy na stronę techlandjobs.com.

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, LM) przez linka:

Data publikacji: 2016-06-20

Liczba wyświetleń: 326