Praca w branży gier

Software Configuration Management Engineer

dla Techland Sp.z o.o w Wrocław
opublikowane przez Techland

Praca stała Programowanie

Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych. Nasze gry: Dead Island czy seria Call of Juarez, zostały wydane w większości krajów na świecie i zdobyły rzesze wiernych fanów. Międzynarodowy sukces Dead Island (ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy) umocnił pozycję naszej Firmy jako twórcy światowej klasy rozrywki. Wykorzystujemy i tworzymy nowe zaawansowane technologie informatyczne. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(Inżynier ds. Zarządzania Konfiguracją)
(miejsce pracy: Wrocław)

Obowiązki:
• Administracja usługami wspierającymi tworzenie gier (w tym backup, integracja), tj. Perforce, Jenkins, IncrediBuild, Mantis, Review Board
• Wsparcie zespołów programistycznych poprzez:
• tworzenie procedur rozwiązywania problemów
• optymalizacje Perforce i innych narzędzi deweloperskich
• Dobór i utrzymywanie nowych rozwiązań/funkcjonalności wspierających tworzenie oprogramowania I organizację pracy (w tym, np. obieg dokumentów, zarządzanie assetami)

Oczekiwania:
• minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• wiedza z obszaru Continiues Integration i dobra znajomość narzędzi wspomagających, tj. Jenkins, Incredi Build
• dobra znajomość systemów kontroli wersji, w szczególności Perforce
• znajomość systemu operacyjnego Linux z poziomu użytkownika (mile widziany z poziomu administratora)
• praktyczna znajomość metodologii Agile, w szczególności Scrum
• znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
• znajomość przynajmniej jednego z języków skryptowych (Perl/Python/Shell/Make/ Ruby)
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację i tworzenie dokumentacji technicznej
• wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i współpracy w zespole poparte doświadczeniem
• kreatywność i nastawienie na poszukiwanie najbardziej efektywnych rozwiązań programistycznych

Mile widziane:
• znajomość C++
• znajomość technologii JavaScript, CSS, HTML, PHP, Apache 2, MySQL
• wiedza na temat administrowania serwisami webowymi

Oferujemy:
• ciekawą i twórczą pracę w jednej z najbardziej dynamicznych i rozwojowych Firm w branży gier komputerowych w Polsce – twórcy mega hitu Dead Island
• nieustanny rozwój i atmosferę sprzyjającą podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
• pracę, w której dzielenie się wiedzą i korzystanie z doświadczeń innych jest naturalne i pożądane
• bardzo dobre warunki pracy oraz płacy, pakiet socjalny
• prawdziwie przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres: praca@techland.pl,
w tytule umieszczając nr ref. SCME/03/13
Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

Techland Sp. z o.o.
ul. Szczyrki 12
54-426 Wrocław
www.praca.techland.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami

Data publikacji: 2013-03-15

Liczba wyświetleń: 54