Praca w branży gier

Tester gier

dla Sodigital w Kraków
opublikowane przez SoDigital

Zlecenie Testowanie

Sodigital, firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem gier komputerowych oraz innowacyjnych rozwiązań internetowych, poszukuje osoby na stanowisko testera gier.

Zakres obowiązków:
-testowanie grywalności gry
-wyszukiwanie i raportowanie błędów

Oczekujemy:
-Zainteresowania grami komputerowymi
-Chęci i zapału do pracy
-Status studenta
-Rzetelności i skrupulatności

Oferujemy:
-Zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzinowym
-Pracę w centrum Krakowa w miłej atmosferze
-Współpracę z profesjonalistami

W związku z pracą nad grą casualową mile widziani niehardcorowi gracze.

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na adres jobs@sodigital.com. W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:

“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Data publikacji: 2013-06-18

Liczba wyświetleń: 288