Praca w branży gier

Młodszy Programista PHP

dla Tequila Mobile S.A. w Wrocław

Praca stała Programowanie

Tequila Mobile SA jest działającym globalnie producentem i dostawcą gier i aplikacji przeznaczonych na urządzenia mobilne, m.in. Java J2ME, BlackBerry, Android, iPhone czy Windows Mobile. Produkty Tequila Mobile są z powodzeniem dystrybuowane przez ponad 150 operatorów na świecie m.in. Vodafone, Orange, T-Mobile, Telefonica O2, AT&T czy Sprint Nextel a także bezpośrednio przez producentów telefonów, telewizje, prasę oraz portale internetowe. Firma dostarcza usługi w oparciu o własną infrastrukturę, technologię, oryginalny content mobilny oraz bezpośredni billing, w ponad 50 krajach na świecie.

Ze względu na dynamiczny wzrost wykorzystania platformy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań na stanowisku:
• udział w rozwoju i utrzymaniu platformy Tequila Planet
• programowanie modułów platformy w warstwie webowej, logiki i bazy danych (z naciskiem na logikę aplikacji i bazę danych)
• udział w analizie technicznej i projektowaniu skalowalnych rozwiązań
• tworzenie narzędzi wspierających

Od kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia w programowaniu
• dobrej znajomości obiektowego PHP5
• dobrej znajomości języka SQL i technologii relacyjnych baz danych
• znajomości HTML, JS, CSS, XML
• znajomości wzorców projektowych
• dobrej organizacji pracy, inicjatywy i orientacji na wynik
• komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
• systematyczności i dbałości o szczegóły
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)
• wykształcenia wyższego kierunkowego, tj. informatyka, telekomunikacja lub elektronika (lub 5-ty rok studiów)

Dodatkowym atutem będzie:
• doświadczenie w programowaniu i obsłudze Postgresql i/lub MySQL
• znajomość notacji UML
• umiejętność obsługi systemu Linux
• doświadczenie w obsłudze repozytorium Svn
• znajomość branży mobilnej lub sektora telekomunikacyjnego

Oferujemy:
• stałe wynagrodzenie i możliwość ciągłego rozwoju
• pracę pełną wyzwań przy rozwoju platformy i dostęp do najnowszych technologii
• szkolenia i możliwość kontaktu z zagranicznymi partnerami
• miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji
i globalnym zasięgu
• atrakcyjne warunki pracy w biurze w ścisłym centrum Wrocławia

CV oraz List Motywacyjny prosimy wysyłać na adres e-mail: careers@tequilamobile.com wpisując tytuł stanowiska w temacie listu.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz.883)”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Data publikacji: 2013-03-29

Liczba wyświetleń: 69