Praca w branży gier

Community manager gra MMORPG Taern

dla Whitemoon w Wrocław

Praca stała Zarządzanie

Jesteśmy Whitemoon i zrobiliśmy przeglądarkową grę MMORPG Taern. Działamy od ponad 5 lat. W tym czasie zbudowaliśmy aktywną i dużą społeczność, skupioną wokół naszego tytułu. Szukamy osoby, która na miejscu u nas w biurze zajmie się organizowaniem relacji pomiędzy nami i naszymi graczami.

Obowiązki:

  • zarządzanie społecznością graczy,
  • animowanie i moderowanie forum gry,
  • kontrolowanie i moderowanie czatów gry,
  • rozstrzyganie sporów pomiędzy graczami,
  • publikowanie kontentu w mediach społecznościowych (facebook, wordpress),
  • projektowanie i prowadzenie kampanii poprawiających naszą widoczność w mediach społecznościowych,
  • organizowanie pracy supportu,
  • sporządzanie raportów z wykonanej pracy.

Wymagania:

  • zamiłowanie do gier komputerowych,
  • poczucie humoru,
  • „lekkie pióro” i umiejętność redagowania tekstów,
  • znajomość branży gier komputerowych,
  • znajomość specyfiki społeczności gier komputerowych,
  • doświadczenie w moderacji internetowej społeczności (forum, blog, fanpage),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • student lub absolwent wyższej uczelni,
  • znajomość gry Taern będzie niewątpliwym atutem.

Oferujemy pracę na miejscu w ścisłym centrum Wrocławia. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od kwalifikacji i ilości przekazanych obowiązków. Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij swoją ofertę na praca@whitemoon.pl.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

Data publikacji: 2016-07-25

Liczba wyświetleń: 688