Praca w branży gier

Grafik 2D

dla Nordcurrent Warsaw w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

“Nordcurrent” jest największym i najstarszym producentem oraz wydawcą gier komputerowych na Litwie. Powstałe w 2002 roku studio deweloperskie najbardziej znane jest z serii gier mobilnych „101-in-1 Games“, „Happy Chef” oraz „Cooking Fever“. Nasze gry pobrało więcej niż 80 mln osób z całego świata. Główne biuro „Nordcurrent” znajduje się w Wilnie, obecnie pracuje w nim ponad 80 osób. Współpracujemy ze studiami deweloperskimi z różnych państw Europy.

Poznaj nas bliżej na www.nordcurrent.com

Nordcurrent Warsaw poszukuje kandydatów do pracy w oddziale w Warszawie na stanowisko
Grafik 2D

Opis stanowiska pracy:
Tworzenie grafiki 2D na potrzeby gier komputerowych/mobilnych, praca nad interfejsem gry (GUI, menu itp.),
Przygotowywanie konceptów postaci, lokacji itp.

Wymagania:
Dobre zdolności plastyczne,
Bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop.

Mile widziane:
Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
Wyczucie smaku i estetyki,
Kreatywność i wyobraźnia,
Odpowiedzialność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy,
Zainteresowanie grami komputerowymi/mobilnymi,
Mile widziane doświadczenie z grafiką 3D,
Umiejętność pracy w zespole,
Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
Ciekawą i odpowiedzialną pracę,
Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
Możliwość stałego rozwoju umiejętności,
Przyjazną atmosferę pracy,
Playroom.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio na adres: jobs@nordcurrent.com Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2016-07-26

Liczba wyświetleń: 935