Praca w branży gier

Grafik 3D - postacie (Maya)

dla Nitreal Games w Warszawa
opublikowane przez (Imię) (Nazwisko)

Praca stała Grafika i animacja

Nitreal Games to studio, które istnieje od 2009 r. i tworzy gry oraz aplikacje na platformy PC, Mac, iOS, Android, WP8, W8. Najnowsza produkcja studia, gra “Gardens Inc. 4 – Blooming Stars” to kontynuacja serii, która podbiła światowy rynek gier casual i trafiła do list Top 10 bestsellerów na całym świecie. Obecnie poszukujemy utalentowanych grafików 3D do pracy przy kolejnych grach studia.

Obowiązki:

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości Maya
  • Bardzo dobrego zmysłu plastycznego (operowanie światłocieniem, wyczucie przestrzeni i koloru, wyczucie kompozycji, poczucie estetyki i proporcji)
  • Umiejętności modelowania, teksturowania oraz animowania modeli 3D
  • Umiejętności szybkiego przyswajania nowych technologii oraz samodzielnego uczenia się
  • Elastyczności w dostosowywaniu stylu do aktualnie tworzonych projektów
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy, zarządzania czasem oraz zadaniami
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej
  • Biegłej znajomości obsługi komputera oraz efektywnego wyszukiwania informacji w Internecie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu gier komputerowych
  • Znajomość rynku gier komputerowych i panujących w nim trendów, w szczególności rynku gier casual time-management oraz mobile
  • Umiejętności tworzenia grafiki 2D zarówno na poziomie konceptu, jak i finalnej jakości
  • Znajomości programu Photoshop i umiejętności posługiwania się tabletem

Co oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole przy zróżnicowanych projektach
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i otrzymywanych zadań
  • Elastyczne godziny pracy w wymiarze dostosowanym do możliwości (również dla studentów)
  • Możliwa praca zdalna, ale z koniecznością regularnego kontaktu z zespołem

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres e-mail praca@nitreal.com z dopiskiem “Grafik3D/12/2016”

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.”

Data publikacji: 2016-07-27

Liczba wyświetleń: 757