Praca w branży gier

2D/3D Generalist

dla Thing Trunk w gdziekolwiek

Praca stała Grafika i animacja

Thing Trunk jest nowo powstałą, niezależną firmą pracującą nad stworzeniem nowatorskiej serii wieloplatformowych gier komputerowych z gatunku crossover (pogranicze gier hardcore i casual). Zespół tworzy mała grupa profesjonalistów związanych z firmami takimi jak Codeminion i TwinBottles (twórcy między innymi gier takich jak Saqqarah, Phantasmat czy Brunhilda).

Szukamy osoby na stanowisko 2D/3D Generalist.

Obowiązki:

  • Tworzenie szeroko pojętej grafiki do gier (głównie sprajty w technologii prerenderowanego 3d)
  • Przygotowywanie GUI
  • Obróbka grafiki na potrzeby silnika 2d/2.5d
  • Koordynowanie procesu oursourcing’u – w szczególności dbanie o spójność i jakość tworzonych zasobów

Wymagania:

  • Kreatywność techniczna, nie tylko artystyczna
  • Dobra znajomość 3Ds Max 3D (lub alternatywnego oprogramowania)
  • Znajomość Photoshop (lub alternatywnego oprogramowania)
  • Dobre wyczucie efektów wizualnych w grach
  • Dobra znajomość języka angielskiego (najważniejszy pisany)

Mile widziane:

  • Doświadczenie techniczne w przygotowywaniu zasobów do gier
  • Doświadczenie w pracy z podwykonawcami z zagranicy
  • Znajomość mechanizmów działania efektów specjalnych w grach

Oferujemy:

  • Pracę nad ciekawymi, ambitnymi (i oczywiście rewolucyjnymi) projektami
  • Możliwość wpływania na kształt i charakter wytwarzanych przez firmę gier
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności
  • Przyjazną atmosferę pracy we względnie młodym, utalentowanym zespole
  • Elastyczne godziny pracy (wymagana obecność w biurze w Warszawie minimum 16 godzin w tygodniu)
  • Stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej (w razie pozytywnego przejścia okresu próbnego)

Informacje dodatkowe:
Przewidujemy czas na wdrożenie w technologię i stopniowe, lecz dynamiczne zwiększanie zakresu odpowiedzialności.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio na adres jobs@thingtrunk.com
W miarę możliwości odpiszemy na wszystkie zgłoszenia.

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2013-04-20

Liczba wyświetleń: 99