Praca w branży gier

Animator 3D

dla Ineva Services Limited S.K.A. w Opole

Praca stała Grafika i animacja

W związku z dynamicznym rozwojem firma Ineva Services Limited zatrudni osoby na stanowisko:
Animator 3D – tworzenie animacji 3D do gier
Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna)
Region: opolskie

Opis stanowiska:
• Tworzenie animacji 3D do gier na podstawie przekazanych materiałów graficznych
• Tworzenie animowanych filmów reklamowych

Wymagania:
• Doświadczenie w tworzeniu animacji 3D poparte portfolio
• Biegła znajomość programów do tworzenia grafiki 3D: 3DSMax, Maya3D, Blender, Daz 3D, itp.
• Portfolio zawierające przynajmniej 5 animacji wykonanych w programach 3DSMax, Blender, Daz 3D lub podobnych
• Umiejętność kreacji animacji postaci oraz środowiska gry na podstawie opisowej dokumentacji projektowej
• Umiejętność tworzenia w różnych stylach graficznych oraz znajomość aktualnych trendów w tworzeniu animacji 2D/3D
• Kreatywne myślenie, twórcze podejście, nieszablonowość i chęć poszukiwania nowych rozwiązań podczas realizowanych zadań
• Dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Elastyczny czas pracy
• Samodzielność projektową zależną od umiejętności
• Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy
• Współpracę z doświadczonym zespołem grafików umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy

Aplikacje w postaci:

  1. CV
  2. listu motywacyjnego
  3. portfolio zawierającego linki do przynajmniej 5 animacji wykonanych w programach 3DSMax, Blender, Daz 3D lub podobnych
  4. wymagań finansowych prosimy przesłać na adres hr@ineva.eu.

Do rozpatrzenia kandydatury warunkiem bezwzględnie koniecznym jest przesłanie portfolio zawierającego linki do przynajmniej 5 animacji wykonanych w programach 3DSMax, Blender, Daz 3D lub podobnych.
[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Data publikacji: 2016-08-22

Liczba wyświetleń: 299