Praca w branży gier

Product Manager Gry PC

dla ACTION S.A. w Zamienie k. Warszawy/Piaseczna

Praca stała Zarządzanie

Zakres obowiązków:
• Współpraca i budowanie relacji z dostawcami, prowadzenie negocjacji z dostawcami, podpisywanie umów
• Pozyskiwanie nowych dostawców
• Planowanie i koordynacja działań sprzedażowo-marketingowych we współpracy z działem marketingu
• Wspieranie efektywności sprzedaży i rozpoznawalności produktów/marki
• Dbanie o ofertę produktową w dystrybucji i w sklepie gram.pl
• Wyszukiwanie nowych produktów do oferty na podstawie analizy rynku i konkurencji
• Wdrażanie nowych produktów na rynek
• Tworzenie polityki produktowej, w tym koncepcji biznesowej
• Współpraca z kluczowymi klientami firmy w zakresie powierzonych produktów
• Prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników

Wymagania:
• Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienny kontakt z dostawcami
• Minimum 2 lata doświadczenia
o na podobnym stanowisku
o w pracy z produktami: konsole, gry, akcesoria
o w branży gier, IT

Oferujemy:
• Kontakt z najnowszymi technologiami
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę
• Odpowiedzialne stanowisko pracy w prężnie rozwijającej się firmie
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności
• Motywujący system wynagradzania
• Narzędzia pracy

Data publikacji: 2013-05-07

Liczba wyświetleń: 185