Praca w branży gier

Programista Webdeveloper

dla Garmory w Katowice
opublikowane przez Garmory Sp. z o. o. Sp. k.

Praca stała Programowanie

Wymagania:

  • znajomość PHP, HTML, CSS, JavaScript, Ajax, jQuery,
  • doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych,
  • znajmość SQL i zagadnień bazodanowych,
  • znajomość MVC,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy ze frameworkami PHP

Obowiązki:

  • proponowanie rozwiązań technicznych konkretnych problemów dostosowane do potrzeb użytkownika docelowego,
  • projektowanie i implementacja rozwiązań front- oraz back-endowych wraz z dokumentacją techniczną,
  • rozwijanie istniejących projektów.

Oferujemy:

  • dowolną formę współpracy (stacjonarnie),
  • wynagrodzenie adekwatne zakresu obowiązków i umiejętności,
  • ciekawe projekty związane z grami przeglądarkowymi i mobilnymi,
  • luźne godziny pracy, praca z domu raz w tygodniu,
  • do ustalenia karta MultiSpotrt i prywatna opieka zdrowotna,
  • siedziba firmy w Katowicach ( okolice IKEI).

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres kontakt@garmory.pl wpisując w temacie Programista Webdeveloper.

Data publikacji: 2016-08-25

Liczba wyświetleń: 287