Praca w branży gier

Game Designer

dla Bloober Team SA w Kraków
opublikowane przez (Imię) (Nazwisko)

Praca stała Design

W związku z realizacją dużego, wyjątkowego projektu na platformę next-gen, aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Game Designera z doświadczeniem

Opis stanowiska:

• Modyfikacja i wdrażanie aktualnego GDD
• Odpowiedzialność za zapewnienie najwyższej jakości gry
• Nadzór nad zespołem level - designerów
• Współpraca ze scenarzystą gry
• Współpraca z zespołem produkcyjnym
• Wprowadzanie zmian w grze na podstawie analizy prototypu
• Nieustanna analiza rynku (współpraca przy realizacji FGI i IDI)
• Współpraca i raportowanie do producenta

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe
• Doskonała wiedza na temat game designu
• Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
• Kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia
• Umiejętność dobrej organizacji pracy
• Umiejętność pracy zespołowej i doskonałej komunikacji
• Doskonała znajomość języka angielskiego
• Doskonała wiedza na temat branży gier
• Gotowość do odbywania podróży zagranicznych
• Doskonałe zrozumienie pojęcia “unikalna propozycja sprzedaży”
• Gotowość do odrzucania większości pomysłów plus duża doza samokrytyki

Mile widziane:

• Doświadczenie przy tworzeniu gier wysoko-budżetowych
• Doskonała znajomość gier przygodowych
• Doskonała znajomość kinematografii i literatury grozy, fantastyki i przygodowej

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Realizację projektów na najwyższym światowym poziomie
• Realizację najbardziej unikalnego aktualnie projektu polskiej branży gier
• Pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Niezbędne, nowoczesne narzędzia pracy
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Współpracę z profesjonalnym, młodym i energicznym zespołem

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres hr@blooberteam.com
W temacie prosimy o umieszczenie informacji: Aplikacja na stanowisko Game Designer

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2013-06-02

Liczba wyświetleń: 40