Praca w branży gier

Tester Gier

dla The Farm 51 Group SA w Gliwice

Praca stała Testowanie

Jesteśmy doświadczonym studiem deweloperskim specjalizującym się w FPS-ach (NecroVision, Painkiller Hell and Damnation, Deadfall Adventures), ale nie stronimy też od innych gatunków. Obecnie pracujemy nad projektem Get Even, który burzy granice między gatunkami, odznaczając się przy tym fotorealistyczną oprawą graficzną opartą na skanach 3D.
Naszym głównym atutem jest zespół. Zgrana paczka ludzi kochających gry, a przede wszystkim świetnie potrafiących je tworzyć. Cenimy wiedzę, umiejętności i doświadczenie, ale nie mniej ważny jest zapał i zaangażowanie. Nie ukrywamy, że mamy wysokie wymagania, ale równie wiele oferujemy ze swojej strony.
Jeżeli sądzisz, że pasujesz do nas, chcesz uczestniczyć w tworzeniu prawdziwie next-genowych gier, skontaktuj się z nami!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Tester Gier

Miejsce pracy: Gliwice
Nr referencyjny: TG/10/2015

Jakie zadania stawiamy:

tworzenie scenariuszy testowych,
weryfikacja funkcjonalności gry (PC/PS4).

Czego oczekujemy:

doświadczenia min. pół roku w testowaniu gier,
znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i opisywanie błędów w codziennych raportach,
znajomości konsol PS4,
znajomość narzędzi do raportowania błędów typu BugTracker (MatisBT, Bugzilla),
mile widziana znajomość certyfikacji na konsole,
umiejętności pracy zespołowej i komunikatywności,
spostrzegawczości, cierpliwości i umiejętności koncentracji,
sumienności, skrupulatności i wysokiej jakości pracy,
umiejętności pracy pod presją czasu, w szybko zmieniającym się środowisku,
pasji do grania.

Co oferujemy:

pracę wśród pasjonatów,
możliwość uczestniczenia w tworzeniu projektów innowacyjnych technologicznie i artystycznie,
współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i o międzynarodowym zasięgu działania,
elastyczne godziny pracy,
pomoc przy relokacji,
możliwość ciągłego rozwoju i uczenia się od najlepszych,
przestrzeń na własne ja.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: jobs@thefarm51.com podając w temacie maila nr referencyjny.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z póżn. zm.).

Data publikacji: 2016-09-29

Liczba wyświetleń: 851