Praca w branży gier

Unity Developer

dla Platige Image w Warszawa

Praca stała Programowanie

Platige Image S.A. jest wielokrotnie nagradzanym, studiem produkcyjnym i postprodukcyjnym w Polsce. Specjalizuje się w tworzeniu cinematików do gier komputerowych, reklam, animacji 3D, realizacjach cyfrowych efektów specjalnych na potrzeby spektakli teatralnych oraz filmów fabularnych. Studio zajmuje się również produkcją filmów animowanych i fabularnych.

Obecnie do naszego zespołu GameDev w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
UNITY DEVELOPERA

Oferujemy:
• Pracę przy unikalnym projekcie na skalę światową
• Pracę z pasjonatami Gier i Animacji
• Pracę na najnowszych technologiach
• Ciekawe biuro (odrestaurowane tereny forteczne)
• +10 do własnego EGO
• Benefity
• Freak acceptation

Obowiązki:
• Pisanie przejrzystego, testowalnego kodu w C#
• Tworzenie dokumentacji własnego kodu
• Implementacja rozbudowanych systemów gry w silniku Unity w oparciu o dokumentację projektową
• Implementacja, debugowanie i usprawnianie podstawowych funkcjonalności gier
• Współpraca z członkami zespołu, ekspertami innych dyscyplin

Wymagane umiejętności i doświadczenie:
• Około 2-letnie doświadczenie w pracy z Unity i C#
• Doświadczenie w tworzeniu gier 2D/3D z użyciem Unity, C#, C++
• Zrozumienie procesu tworzenia gier na systemy operacyjne iOS oraz Android
• Tworzenie stabilnych systemów
• Pasja
• Umiejętność pracy samodzielniej i zespołowej
• Umiejętność dostarczania rezultatu w określonym terminie
• Umiejętność rozwiązywania problemów
• Oko do detalu
• Zorientowanie na player experience

Mile widziane (jedno, lub wiele z poniższych):
• Wydany tytuł na platformie iOS, Android lub Steam
• Doświadczenie w tworzeniu pipeline'ów
• Chęć do samodzielnego pogłębienia wiedzy z zakresu tworzenia gier 2D/3D

Zainteresowany? Wyślij CV o tu: HRBP@platige.com w temacie wpisz: UnityDev

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Data publikacji: 2016-10-21

Liczba wyświetleń: 679