Praca w branży gier

Stażysta Tester

dla Jujubee S.A. w Katowice

Inne Testowanie

Spółka Jujubee S.A. działająca od 2012 roku, pracująca min. nad grą przygodową 'KURSK' oraz strategią 'Realpolitiks', poszukuje osób chcących spróbować swoich sił na stanowisku testera (płatny staż).

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • szerokiej znajomości typów gier komputerowych oraz ich mechanik,
  • zdecydowanego zamiłowania do materii QA,
  • cierpliwości, oraz systematyczności w podejściu do obowiązków,
  • metodologicznego podejścia do testowania,
  • bycia zapalonym graczem,
  • podstawowej znajomości silnika Unity,
  • mile widziane hobbystyczne doświadczenie w testowaniu gier.

Obowiązki:

  • staż w siedzibie spółki, w Katowicach,
  • wynajdywanie błędów i weryfikacja poprawek,
  • praca z bug trackerami,
  • testowanie pod kątem wydajności, stabilności oraz funkcjonalności,
  • pomoc w opracowywaniu dokumentacji projektu.

Oferujemy:

  • staż przy atrakcyjnym projekcie,
  • po odbytym stażu możliwość dalszej współpracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w zespole doświadczonych twórców gier, w luźnej atmosferze,
  • możliwy wpływ na kształt powstających projektów,
  • dobrą organizację pracy i przemyślane decyzje,
  • prywatną opiekę medyczną.

CV proszę przesyłać na adres
praca@jujubee.pl

Data publikacji: 2016-10-28

Liczba wyświetleń: 1804