Praca w branży gier

Artysta 3D

dla Next Step Games w Lublin
opublikowane przez Rafał Kania

Praca stała Grafika i animacja

Next Step Games poszukuje osoby na stanowisko grafika 3D.
Posiadamy zlecenie na wykonanie gry od firmy PlayWay i aktualnie poszukujemy osób do pracy stacjonarnej w biurze w Lublinie na wyżej wymienionym stanowisku.

Wymagania:

  • umiejętność modelowania obiektów 3D w programie Blender
  • doskonała znajomość programu Blender
  • umiejętność tworzenia tekstur i materiałów
  • kreatywność, pomysłowość i zmysł plastyczny
  • umiejętności pracy w zespole
  • własne portfolio z projektami
  • pasja do tworzenia gier

Mile widziane:

  • znajomość materiałów PBR
  • znajomość podstaw silnika Unity
  • umiejętność tworzenia konceptów

Obowiązki:

  • tworzenie dobrej jakości assetów 3D
  • współpraca z innymi artystami i programistami

Co oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • stabilne zatrudnienie
  • luźna atmosfera pracy
  • elastyczne godziny pracy

Zainteresowanych prosimy o przysyłanie CV wraz z portfolio na adres jobs.at.nsg@gmail.com w temacie maila wpisując: Artysta 3D.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

Data publikacji: 2016-11-07

Liczba wyświetleń: 608