Praca w branży gier

Artysta 2D

dla Next Step Games w Lublin
opublikowane przez Rafał Kania

Praca stała Grafika i animacja

Next Step Games poszukuje osoby na stanowisko grafika 2D.
Posiadamy zlecenie na wykonanie gry od firmy PlayWay i aktualnie poszukujemy osób do pracy stacjonarnej w biurze w Lublinie na wyżej wymienionym stanowisku.

Wymagania:

  • znajomość programu Adobe Phootoshop
  • umiejetność tworzenia konceptów na potrzeby projektu
  • umiejętność tworzenia tekstur i materiałów
  • kreatywność, pomysłowość i zmysł plastyczny
  • umiejętności pracy w zespole
  • własne portfolio z projektami
  • pasja do tworzenia gier

Mile widziane:

  • własne ukończone projekty
  • znajomość podstaw silnika Unity
  • znajomość programu Blender

Obowiązki:

  • współpraca z artystami 3D i programistami
  • tworzenie grafik elementów UI
  • tworzenie tekstur i materiałów
  • tworzenie konceptów na potrzeby projektu

Co oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • stabilne zatrudnienie
  • luźna atmosfera pracy
  • elastyczne godziny pracy

Zainteresowanych prosimy o przysyłanie CV wraz z portfolio na adres jobs.at.nsg@gmail.com w temacie maila wpisując: Artysta 2D.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

Data publikacji: 2016-11-07

Liczba wyświetleń: 944