Praca w branży gier

Technical Artist

dla Fuero Games Sp. z o.o. w Warszawa
opublikowane przez Fuero Games

Praca stała Grafika i animacja

Fuero Games - studio gier specjalizujące się w tworzeniu cross-platformowych (web & mobile) gier poszukuje Technical Artist. Do zadań kandydata należeć będzie implementacja assetów graficznych i dźwiękowych, w celu osiągnięcia spójności projektu.

Oczekujemy:

  • Zmysłu artystycznego - umiejętności i chęci jak najlepszego odtworzenia w silniku efektu, który został wypracowany przez grafików i animatorów
  • Znakomitej znajomości Unity 3d
  • Doświadczenia w pracy z Unity lub innym silnikiem, najlepiej jako gameplay programmer lub na podobnym stanowisku
  • Znajomości języka angielskiego

Zadania:

  • Implementacja animacji
  • Implementacja vfx
  • Implementacja dźwięków
  • Identyfikowanie problemów oraz proponowanie rozwiązań
  • Współpraca z programistami nad optymalizacją projektów oraz grafiki w grze

Mile widziane:

  • Umiejętność skryptowania
  • Doświadczenie w grafice, animacji
  • Znajomość branży gier komputerowych

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym, energicznym zespole nad ambitnym projektem
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym teamie
  • Adekwatne do posiadanego doświadczenia wynagrodzenie
  • Możliwość stałego rozwoju swoich umiejętności

Jak aplikować?
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: jobs@fuerogames.com wpisując w temacie maila tag "Technical Artist".

Data publikacji: 2016-11-10

Liczba wyświetleń: 300