Praca w branży gier

Asystent Producenta (Lokalizacja Gier Video)

dla Techland Sp.z o.o w Wrocław
opublikowane przez Techland

Praca stała Programowanie

Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych. Nasze gry: serie Dead Island czy Call of Juarez, zostały wydane w większości krajów na świecie i zdobyły rzesze wiernych fanów. Międzynarodowy sukces Dead Island (ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy) umocnił pozycję naszej Firmy jako twórcy światowej klasy rozrywki. Wykorzystujemy i tworzymy nowe zaawansowane technologie informatyczne. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży.

W związku prowadzonymi przez Techland obecnie projektami szukamy osoby na stanowisko:
Asystent Producenta
(Lokalizacja Gier Video)
(miejsce pracy: Wrocław)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku organizuje proces powstawania kilku wersji językowych gry tworzonej przez Techland – od kontaktu z tłumaczami, przez prowadzenie odpowiedniej dokumentacji, po opiekę nad procesem nagrywania dialogów.

Zadania:
• realizacja, we współpracy z producentem oraz tłumaczami, procesu powstawania wersji językowych gry (np. niemieckiej, angielskiej, japońskiej, rosyjskiej itp.), w tym:

  • organizacja tekstów/dialogów zlecanych do tłumaczenia
  • tworzenie bazy tekstów/dialogów
  • implementacja tekstów/dialogów do gry
  • weryfikacja poprawności stworzonych wersji językowych (współpraca ze Scenarzystami oraz Level Designerami) • zarządzanie dokumentacją związaną z realizacją powyższego procesu (zarządzanie tzw. lockitem - dokumentem stanowiącym bazę wersji językowych tworzonych przez Techland gier) • współpraca z producentem w realizacji procesu nagrywania dialogów do tworzonych gier

Oczekujemy:
• bardzo dobrej znajomości środowiska MS Office (szczególnie MS Excel – np. znajomości funkcji i makr)
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (zarówno w komunikacji pisemnej, jak i ustnej)
• zainteresowania grami komputerowymi
• bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności oraz dbałości o porządek
• umiejętności pracy w zespole, komunikatywności oraz realizacji kilku zadań jednocześnie

Mile widziane:
• znajomość języków skryptowych wspomagających obróbkę i łączenie tekstów z wielu źródeł
• znajomość innych, niż język angielski, języków obcych
• świadomość zagadnień lokalizacji lub internacjonalizacji oprogramowania, gier, filmów

Oferujemy:
• pracę w zespole jednej z najbardziej dynamicznych i rozwojowych Firm w branży gier komputerowych w Polsce – twórcy serii Dead Island i Call of Juarez
• nieustanny rozwój i atmosferę sprzyjającą podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
• pracę, w której dzielenie się wiedzą i korzystanie z doświadczeń innych jest naturalne i pożądane
• atrakcyjne warunki pracy oraz płacy, pakiet socjalny (pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
• prawdziwie przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, LM)
na adres: praca@techland.pl,
w tytule umieszczając nr ref. APL/07/13

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

Techland Sp. z o.o.
ul. Jana Szczyrki 12-14
54-426 Wrocław
www.praca.techland.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Data publikacji: 2013-07-02

Liczba wyświetleń: 427