Praca w branży gier

Game Designer (Specialist/ Senior)

dla CreativeForge Games w Warszawa

Praca stała Design

CreativeForge Games, twórca gier Hard West i Ancient Space, w związku z rozbudową zespołu pod kątem nowego, ekscytującego projektu, poszukuje osób na stanowisko Game Designera.

Główne zadania:

  • projektowanie systemów gameplayowych
  • projektowanie i implementacja przebiegu leveli
  • balansowanie systemów gry

Oczekiwane kwalifikacje:

  • min. 2 lata doświadczenia w branży na stanowisku Game/Level Designera
  • min. 1 ukończony projekt na PC/konsole na stanowisku Game/Level Designera
  • przekrojowa znajomość rynku gier komputerowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziana znajomość UE4.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy (core hours) i brak cruncha
  • dużą swobodę działania
  • pracę przy wyjątkowo ciekawych projektach
  • możliwość awansu i w poziomie (specjalizacja), i w pionie (lead)
  • atrakcyjne wynagrodzenie, prywatne ubezpieczenie medyczne

Praca w siedzibie firmy w Warszawie, w dogodnej lokalizacji (przy stacji metra). Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres praca@creativeforge.pl CC na kszymczak@creativeforge.pl

Data publikacji: 2016-11-18

Liczba wyświetleń: 449