Praca w branży gier

Grafik/Concept artist

dla VR VISIO w Gdynia

Praca stała Grafika i animacja

Prężnie działająca firma, zajmująca się tworzeniem gier, oprogramowania, filmów i instalacji w technologii wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości poszukuje nowej osoby do działu marketingu. Jeśli interesujesz się nowymi technologiami, sprawnie poruszasz się w programach pakietu adobe, jesteś kreatywny i tak jak my uważasz, że wirtualna rzeczywistość to przyszłość - napisz do nas!

Wymagania:

  • Sprawna obsługa programów pakietu Adobe (Photoshop, ilustrator), lub podobnych
  • Duża kreatywność!
  • Doświadczenie w tworzeniu grafik wektorowych/wizualizacji/materiałów marketingowych
  • Znajomość branży gier będzie dodatkowym atutem Obowiązki:
  • Wsparcie graficzne działu marketingu
  • Tworzenie szkiców koncepcyjnych do gier, grafik inspirowanych grą, layoutów stron Oferujemy:
  • Pracę w niesłychanie szybko rozwijającej się firmie z innowacyjnej branży
  • Super atmosferę :)

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie portfolio na adres s.wegner@vrvisio.com wpisując w temacie wiadomości "Grafik".

Data publikacji: 2016-11-22

Liczba wyświetleń: 1078