Praca w branży gier

Junior Community Manager

dla Garmory w Katowice
opublikowane przez Garmory Sp. z o. o. Sp. k.

Praca stała Inne

Sudio Garmory, twórca gry Margonem, poszukuje Junior Community Managera wramach stażu. Jego zadaniem będzie reprezentowanie naszej firmy w kontaktach z graczami. Jeżeli czujesz, że masz wystarczający DPS lub potrafisz być solidnym tankiem – zgłoś się do nas!

Obowiązki:

  • Budowanie relacji z graczami za pośrednictwem kanałów social media (przydadzą się skille CC)
  • Pomoc w realizowaniu strategii oraz eventów PR (głownie instancje, więc przyda się set buffujący charyzmę)
  • Tworzenie treści w ramach bloga (przyda się rozwinęta umiejętność przekonywania)
  • Odpowiadanie na pytania przesłane przez graczy na Panel Kontaktowy (tutaj wszystko zależy odrzutów na charyzmę, przynajmniej K20)
  • Raportowanie problemów występujących w grze i tworzenie dokumentacji (spostrzegawczość i inteligencja – często korzystamy z tych cech, więc mamy nadzieję, że od dawna je rozwijasz)
  • Ścisła współpraca z zespołem produkującym grę (bo komunikacja to podstawa!)
  • Codzienne motywowanie i angażowanie użytkowników (przyda się zręczność, bo czasem trzebauniknąć wystrzelonego pocisku)

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu social media i nowych form komunikacji w sieci
  • Wiedza na temat branży gier, a szczególności MMORPG
  • Wysoka umiejętność organizacji pracy
  • Doskonała umiejętność posługiwania się językiem polskim
  • Lekkość i swoboda w komunikacji zarówno na piśmie, jak i w mowie
  • Mile widziana znajomość świata gry Margonem

Podsumowując: szukamy komunikatywnego DPSa, który ma set buffujący charyzmę i – jeżeli wymaga tego sytuacja – potrafi być rzetelnym tankiem.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Siedziba firmy w Katowicach, z łatwym dojazdem i strzeżonym parkingiem
  • Możliwość pracy w branży gier
  • Ciągły rozwój.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o kierowanie swoich kandydatur zapośrednictwem tej ankiety: http://bit.ly/2g4SyBU

Data publikacji: 2016-11-22

Liczba wyświetleń: 466