Praca w branży gier

Programista Unity 3D

dla Lemon & Orange w Warszawa

Praca stała Programowanie

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: 2131

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie gier oraz rozwój powiązanych projektów w Unity3D (projektowanie oraz implementacja, w tym także współtworzenie i kreowanie kierunku rozwoju realizowanych projektów) oraz tworzenie i uaktualnianie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
*bardzo dobra znajomość Unity3D (Mono C#/JavaScript)
*dobre obycie w tematach związanych z programowaniem 3D
*efektywna organizacja czasu i pracy, wysoka komunikatywność, samodzielność, elastyczność
*umiejętność szybkiego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
*mile widziane: doświadczenie w programowaniu na platformy mobilne (Android SDK, iOS)

Mile widziane:
*dobra znajomość języka angielskiego
*znajomość algorytmiki oraz matematyki związanej z grafiką trójwymiarową
*znajomość podejść i technik stosowanych w aplikacjach 3D do tworzenia efektów graficznych
*umiejętność optymalizacji aplikacji pod względem zużycia pamięci, procesora oraz zasobów GPU
*umiejętność tworzenia shaderów

Oferujemy:
*pracę w pełnym wymiarze godzin
*udział w międzynarodowych projektach
*możliwość rozwoju zawodowego
*przyjazną atmosferę pracy
*pracę w zgranym zespole

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: job@lemonorange.pl

Data publikacji: 2016-11-23

Liczba wyświetleń: 492