Praca w branży gier

Project Manager/Scrum Master

dla Ten Square Games w Wrocław
opublikowane przez Ten Square Games S.A.

Praca stała Zarządzanie

Ten Square Games Sp. z o.o. to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy jednym z największych polskich producentów gier społecznościowych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Project Manager/Scrum Master.

Wymagania:

• doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych (preferowana: branża gier lub branża internetowa);
• umiejętność pracy w środowisku wieloprojektowym;
• umiejętność łączenia wiedzy z różnych obszarów;
• zdolność do szybkiej adaptacji w zmiennych warunkach;
• umiejętność pracy w zespole;
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane:

• ukończone studia podyplomowe z zarządzania projektami lub certyfikaty potwierdzające znajomość zwinnych metodyk prowadzenia projektów;
• znajomość procesów produkcji gier społecznościowych i znajomość technologii internetowych.

Obowiązki:

• odpowiedzialność za projekty od momentu ich rozpoczęcia do zakończenia;
• opracowywanie harmonogramów i planów projektów;
• planowanie i rezerwowanie wymaganych zasobów;
• zarządzanie zespołami projektowymi;
• zarządzanie działaniami operacyjnymi w projektach;
• raportowanie o postępach projektów;
• tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową.

Oferujemy:

• stałą współpracę we wrocławskiej siedzibie firmy;
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
• kreatywną pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
• możliwość uczestniczenia w projektach od ich początkowej fazy;
• przyjazną atmosferę;
• elastyczne godziny pracy.

Aplikację prosimy przesyłać na adres: jobs@tensquaregames.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2013-07-09

Liczba wyświetleń: 85