Praca w branży gier

New Business Manager

dla University of Games w Toruń, gdziekolwiek

Praca stała Programowanie

University of Games to firma międzynarodowa powstała w roku 2014, specjalizująca się w tworzeniu wysokiej jakości gier mobilnych na platformy iOS, Android oraz Amazon Kindle.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko New Business Manager, która pomoże nam w nawiązywaniu i utrzymywaniu nowych kontaktów biznesowych, pozyskiwaniu klientów i prowadzeniu negocjacji przy nowych kanałach i metodach sprzedaży.

Wymagania:

  • dogłębna znajomość rynku gier i jego mechanizmów biznesowych oraz trendów rozwoju,
  • doświadczenie w organizowaniu operacji biznesowych z międzynarodowymi kontrahentami,
  • potwierdzone umiejętności negocjacyjne,
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • zdolności analityczne w zakresie oceny biznesplanów i współpracy przy ich tworzeniu,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1, duża dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych, w tym międzynarodowych przynajmniej kilka razy w roku.

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie klientów
  • Nawiązywanie relacji z klientami
  • Opracowywanie i wdrażanie planów marketingowych
  • Opracowywanie koncepcji sprzedaży oraz przygotowywanie ofert i prezentacji
  • Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych
  • Analiza trendów rynkowych
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • Work life balance
  • Możliwość pracy przy międzynarodowych projektach

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres e-mail jobs@universityofgames.net z dopiskiem “NBM/11/2016”.

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.”

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2016-11-28

Liczba wyświetleń: 269