Praca w branży gier

Junior 3D Artist

dla Awaken Realms sp. z o.o. w Wrocław
opublikowane przez Awaken Realms

Praca stała Grafika i animacja

Awaken Realms, dynamicznie rozwijająca się wrocławska firma tworząca gry tabletop, autorzy najwyższej jakości modeli fantasy, współtwórcy gry planszowej This War of Mine, autorzy gry The Edge Dawnfall oraz jedno z największych studiów malujących modele kolekcjonerskie poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Junior 3D Artist.

Szukamy osoby, która dołączyłaby do naszego zespołu w pełnym wymiarze godzinowym, stacjonarnie.

Jesteśmy młodym, zgranym i bardzo ambitnym zespołem, dla którego praca jest pasją. Tworzymy projekty w tematyce Fantasy / Postapokalipsa. Szukamy osoby o podobnym charakterze.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie modeli 3D do druku, dzielenie na części, tworzenie kluczy, sprawdzanie kompletności siatki, tworzenie podpór
  • Projektowanie modeli 3D od podstaw (postacie fantasy, sci-fi, tereny)

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomości obsługi programów do modelowania w 3D (Zibrush, Pakiet Adobe)
  • Mile widziane doświadczenie w podpieraniu modeli do druku

Mile widziane jest:

  • Zainteresowanie światami fantasy

Oferujemy:

  • Pensję w zależności od umiejętności i doświadczenia (3000-4000 zł brutto)
  • Możliwość pracy na jednej z najlepszych drukarek 3D (jakość detali - 25 mikronów) - Rodzaj umowy – do ustalenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w przyjemnej atmosferze w zgranym zespole pasjonatów
  • Nowoczesne stanowisko pracy (komputer, Photoshop, tablet graficzny)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres: hr@awakenrealms.com

Data publikacji: 2016-12-05

Liczba wyświetleń: 1242