Praca w branży gier

Młody Animator - zdalnie

dla Pulsarim Tortoise w Śląsk

Zlecenie Grafika i animacja

Do naszego zespołu tworzącego gry, poszukujemy młodego znającego się na rzeczy animatora ze śląska. W grę wchodzi praca zdalna + 1 lub 2 dni w tygodniu spotkanie teamowe.

Wymagania:

  • portfolio potwierdzające umiejętności
  • umiejętność tworzenia złożonych realistycznych animacji postaci i zwierząt
  • umiejętność obróbki animacji pod silnik Unity
  • znajomość grafiki 3D na poziomie pozwalającym na swobodną współpracę z grafikiem przygotowującym modele postaci do animacji
  • sumienność i punktualność
  • inwencja twórcza

Oferujemy:

  • wynagrodzenie do uzgodnienia
  • pracę w zespole młodych ludzi z wyjątkowym poczuciem humoru
  • ciekawe zadania do wykonania
  • wolne weekendy

Zainteresowanych proszę o przesłanie portfolio wraz z CV na email:
pulsarimtortoise@gmail.com

Zastrzegam sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2016-12-11

Liczba wyświetleń: 925