Praca w branży gier

IT Support Specialist

dla GameDesire Sp. z o.o. w Kraków
opublikowane przez GameDesire Group spółka akcyjna

Praca stała Programowanie

Szukamy osoby, która swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze nasz zespół Operations.

GameDesire jest firmą globalną – nasze gry są dostępne dla użytkowników na całym świecie, między innymi dzięki dziesiątkom serwisów internetowych, dystrybuujących je na lokalnych rynkach.

Twoje zadania

  • Zapewnienie pomocy technicznej oraz obsługa przychodzących zapytań i problemów związanych z systemami komputerowymi, oprogramowaniem i sprzętem
  • Utrzymywanie wydajności systemów komputerowych
  • Zarządzanie sprzętem i licencjami oprogramowania
  • Instalowanie, konfigurowanie i naprawianie sprzętu oraz oprogramowania
  • Rozwiązywanie problemów przy użyciu narzędzi diagnostycznych
  • Instalowanie urządzeń peryferyjnych użytkownikom
  • Rozwiązywanie problemów technicznych z siecią LAN/WAN i innymi systemami
  • Bycie na bieżąco z wykorzystywanymi systemami, zmianami oraz aktualizacjami

Wymagane skille

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows / MacOS / Linux, sprzętu biurowego (drukarek, skanerów), urządzeń peryferyjnych oraz urządzeń mobilnych z systemami iOS / Android
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów z oprogramowaniem oraz sprzętowych
  • Samodzielność w działaniu i właściwe wyznaczanie priorytetów w realizacji zadań
  • Umiejętność komunikatywnego przekazywania informacji technicznej do szerokiej grupy użytkowników końcowych

Nagrody gwarantowane

  • Umowa o pracę lub współpraca B2B
  • Praca w stabilnej firmie, istniejącej na rynku od ponad 10 lat
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Opieka mentora przez pierwsze miesiące pracy
  • Twórcza i przyjazna atmosfera pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki licznym szkoleniom i konferencjom
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport, bonus za dojazd rowerem do pracy, nauka języka angielskiego i wiele innych

Wyślij swoją aplikację na: jobs@gamedesire.com

Data publikacji: 2016-12-16

Liczba wyświetleń: 155