Praca w branży gier

Grafik 3D / Animator - Zdalnie

dla Elchugaming w Warszawa

Praca stała Programowanie

Grafik 3D / Animator - ZDALNIE:

Opis stanowiska:

-Tworzenie modeli low-poly i high-poly do gier 3D
-Rigowanie oraz animacja postaci zgodnie z założeniami

Wymagania:

-Bardzo dobra znajomość narzędzi Unity3D, Blender/3ds Max

-Znajomość branży gier komputerowych

-Doświadczenie w tworzeniu grafik 3D na potrzeby gier komputerowych

-Mile widziana znajomość gier Dota 2,League of Legends, Heroes of the Storm, -StarCraft 2, Clash Royale

Mile widziane:

-Doświadczenie na stanowisku Environment Artist lub podobnym
-Znajomość kontroli wersji GIT
-Znajomość gier – Dota 2,League of Legends, Heroes of the Storm, -StarCraft 2, Clash Royale

Oferujemy:

-Umowa o zlecenie/dzieło

-Samodzielność, możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia przy realizacji międzynarodowych projektów

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z portfolio na adres: dawid.strzebonski@elchupacabra.pl z tytułem „Grafik 3D / Animator - ZDALNIE”

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Data publikacji: 2016-12-21

Liczba wyświetleń: 448