Praca w branży gier

Młodszy programista C++

dla Thing Trunk w Warszawa

Praca stała Programowanie

Thing Trunk (www.thingtrunk.com) jest firmą powstałą z „połączenia” firm TwinBottles oraz Codeminion. Pracujemy nad nowatorską serią wieloplatformowych gier komputerowych z gatunku crossover (pogranicze gier hardcore i casual). Zespół tworzy mała grupa profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Szukamy osoby na stanowisko Młodszego Programisty. Podstawowym zadaniem kandydata będzie rozwój silnika do gier 2D CUG Framework (wykorzystanego w takich grach jak Saqqarah, Phantasmat czy Brunhilda), ale także wspomaganie procesu produkcji i portowanie gier na inne platformy.

Obowiązki:

• Rozwijanie i konserwacja firmowej, wieloplatformowej technologii wytwarzania gier (włącznie z planowaniem, usprawnianiem architektury systemu)
• Aktualizowanie dokumentacji kodu i narzędzi
• Wsparcie dla programistów korzystających z firmowej technologii
• Praca nad aspektem usability technologii
• Wspomaganie procesu produkcji, tworzenie dodatkowych narzędzi, portowanie gier na inne platformy

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość C/C++ oraz zasad programowania obiektowego
• Doświadczenie - przynajmniej jedna ukończona stosunkowo złożona gra lub silnik
• Dobra znajomość DirectX 9
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy nad złożonymi projektami
• Umiejętność szybkiego uczenia się nowych bibliotek, technologii
• Umiejętność optymalizacji kodu

Mile widziane:

• Znajomość dodatkowych technologii (openGL, skrypty, audio, itp.) i platform
• Znajomość różnych gotowych silników dostępnych na rynku oraz ich architektury
• Znajomość narzędzi kolaboracji takich jak SVN, narzędzia Atlassian
• Podstawowa umiejętność obsługi programu graficznego (np. Photoshop, Gimp, Corel, itp.)
• Wyższe wykształcenie

Oferujemy:

• Dużą ilość technologicznych wyzwań
• Pracę nad ciekawymi, ambitnymi projektami
• Możliwość wpływania na kształt i charakter wytwarzanych przez firmę gier
• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności
• Przyjazną atmosferę pracy we względnie młodym, utalentowanym zespole
• Stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej (w razie pozytywnego przejścia okresu próbnego)

Informacje dodatkowe:

Przewidujemy czas na wdrożenie w technologię na prostych projektach i stopniowe zwiększanie zakresu odpowiedzialności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z opisem zrealizowanych projektów na adres jobs@thingtrunk.com

W miarę możliwości odpiszemy na wszystkie zgłoszenia.

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Data publikacji: 2013-07-18

Liczba wyświetleń: 107